Адреса: вул. Черкаська, 26, с. Петропавлівська Борщагівка, Києво-Святошинський р-н

Shopping Cart My Cart 0 items 0,00 грн

 x 

Кошик порожній

3 корисних питання та відповіді про бутильовану воду


№ 1 Питна, мінеральна чи дитяча. Які бувають види води з пляшки?
Будь-який супермаркет допоможе втамувати Вашу спрагу величезним вибором розфасованої питної води. По суті всю бутильовану воду можна поділити на негазовану та газовану, столову та мінеральну, очищену та пом’якшену, преміум класу та першого ґатунку.

 

Спробуємо розібратися. Газованою вода буває через додавання до неї СО2 або як наслідок впливу мінералізації у воді з природним вмістом мікро-та макроелементів, тобто питної води з бювету чи артезіанської свердловини, яка була розлита по бутлях у незмінному вигляді на самому місці видобування.

Негазована вода кімнатної температури набагато краще втамовує спрагу, тому що скоріше засвоюється. А негазована питна вода, ретельно профільтрована та очищена без додавання мінералів та інших елементів, наприклад, рекомендована лікарями до вживання безпосередньо під час занять спортом, фітнесом або спортивними іграми для вчасної компенсації втрати рідини з потом.

 

Дитяча вода повинна бути максимально очищеною від будь-яких домішок, мінералів чи інших елементів, по суті бути дистильованою. Дітям потрібно набагато більше води на масу тіла, щоб підтримувати свій водний баланс. Позначка «Дитяча» означає супер очищену та пом’якшену питну негазовану воду.

 

№ 2 Джерельна, артезіанська чи природна: як відрізнити вдалі маркетингові ходи від дійсності?
Українці все більше користуються питною водою в пляшках та бутлях, тому конкуренція на ринку водопостачання тільки зростає. Особливо ця тенденція помітна останні кілька років. Тому ясно, що маркетинг та позиціювання використовується для додавання більшої цінності та передусім «природності» інколи звичайній воді з водогону, яку ретельно доочистили та профільтрували перед тим, як вона змогла потрапити до крамниці та на Ваш стіл.

 

Як правило, епітети типу «джерельна» або «чиста артезіанська з природним вмістом мікроелементів» позначають доочищену воду з артезіанської свердловини чи водогону, яку розливають в пляшки після багатоступінчастої фільтрації, тобто питну воду першого класу.

 

Щодо питної води преміум класу, її видобування та розфасування дійсно мають проводитися безпосередньо на місці знаходження глибокої артезіанської свердловини, глибиною 150 м чи більше, тому що лише при такій глибині вода здатна очищуватися самотужки, без доочищення на виробництві. Підготовлену природою воду з-під землі за допомогою спеціального устаткування, яке кріпиться на свердловину, заливають у пляшки та відправляють споживачеві.

 

№ 3 Вода першого чи преміум-класу: як відрізнити?
За сучасних умов розвитку водо видобувної індустрії в Україні буває дуже важко відрізнити дійсно якісну та природну воду преміум класу від доочищеної питної води різноманітного походження з наступним додаванням ч мінералів та мікро-і макроелементів.

 

Водою найвищого ґатунку можно вважати лише продукт природного походження, який видобувається з глибинної артезіанської свердловини та без змін розливається по пляшках безпосередньо на місці видобутку.

 

Якщо вода зі свердловини проходить процедури багатоступінчатого очищення або доочищення методом фільтрації або зворотного осмосу, а потім до неї додаються мікроелементи та мінерали згідно фізіологічних норм, або підготовлену питну воду просто розливають по пляшках та бутлях - це вода першого класу. До такої води особливо для її транспортування в 18,9 -літрових бутлях влітку часто додають консерванти, на кшталт срібла. Як показує практика вода першого класу зустрічається набагато частіше, ніж унікальна вода преміум класу.

 

Висновок: на жаль пересічний покупець чи замовник доставки питної води має небагато інформації, щоб вибрати дійсно якісну воду, яка може задовольнити його індивідуальні потреби на постійній основі. Споживачі, як правило, обирають бренд чи доставку питної води в Києві інтуїтивно, спираючись на власний смак та рекламний образ продукту.

Subcribe email

Ut enim ad minim venam, quis nostrud exercitation.

Фирма «Аква Деливери» успешно работает на рынке доставки качественной и вкусной питьевой воды, а также продажи необходимого оборудования для розлива по Киеву и Киевской области.

АДРЕСА:   вул. Черкаська, 26, с. Петропавлівська Борщагівка, Києво-Святошинський р-н  

ТЕЛЕФОНИ.:   (044) 337-03-10 / (067) 337-03-10 / (095) 337-03-10 / (093) 337-03-10 viberwhatsapp

EMAIL: ridnedjerelo@gmail.com

ЗАМОВЛЕННЯ ВОДИ: 
Пон. - Нед. / 8:00 до 20:00

    Search