Адреса: вул. Черкаська, 26, с. Петропавлівська Борщагівка, Києво-Святошинський р-н

Shopping Cart My Cart 0 items 0,00 грн

 x 

Кошик порожній

Про компанію «Аква Делівері»

Компанія «Аква Делівері» успішно працює на ринку доставки якісної та смачної питної води, а також продажу необхідного обладнання для розливу по Києву та Києвській області в продовж довгого часу. Ми оперативно, у зручний для клієнта час, доставляємо природну артезіанську воду з оптимальним складом мінералів і мікроелементів для щоденного застосування.

Нашу воду вже оцінили і постійно замовляють додому або в офіс
0
Клієнтів
0
Компаній
Число прихильників натуральної якісної води «Рідне джерело» зростає з кожним днем. Обираючи нас Ви вибираєте надійний і оперативний сервіс Європейського рівня, персональний підхід до кожного замовлення, а, головне, постійну натуральну якість. Замовити доставку смачної води можна як по телефону, так і через online-крамницю на сайті.

Розуміючи життєву необхідність кожної людини в чистій воді в умовах сучасного міста наша компанія пропонує природний і збалансований за складом продукт для щоденного пиття в сирому вигляді і приготування їжі, а також спеціально пом'якшену воду для кофемашин і просто кип'ятіння практично без утворення накипу. 
Фірма "Аква Делівері" успішно працює на ринку доставки якісної та смачної питної води, а також продажу необхідного обладнання для розливу по Києву та Київській області.

АДРЕСА:   вул. Черкаська, 26, с. Петропавлівська Борщагівка, Києво-Святошинський р-н  

ТЕЛЕФОНИ.:   (044) 337-03-10 / (067) 337-03-10 / (095) 337-03-10 / (093) 337-03-10 viberwhatsapp

EMAIL: ridnedjerelo@gmail.com

ЗАМОВЛЕННЯ ВОДИ: 
Пон. - Нед. / 8:00 до 20:00

    Search