Адреса: вул. Черкаська, 26, с. Петропавлівська Борщагівка, Києво-Святошинський р-н

Shopping Cart My Cart 0 items 0,00 грн

 x 

Кошик порожній

Про воду "Рідне джерело"

Замовляючи смачну воду «Рідне джерело»


Ви обираєте гарантовану природну якість!
 

Наша вода зберігає природний баланс мікроелементів і мінералів, життєво необхідних людині щодня. Використовуючи воду «Рідне Джерело» для пиття, приготування їжі та інших життєвих потреб Ви отримуєте оптимальний набір природних мікроелементів без сторонніх домішок. 

Звертаємо увагу, що під час водопідготовки нами принципово не використовуються консерванти, такі як срібло, які здатні відкладатися і накопичуватися в організмі.

Артезіанська вода з екологічно чистого району України проходить 6-ступінчасту послідовну підготовку на сучасному обладнанні перед тим як потрапити на Ваш стіл.

 

Рівні очистки води

 

Первинна фільтрація дозволяє повністю очистити воду від грубих домішок: піску, марганцю та заліза.

Далі частина води проходить стадію пом'якшення за допомогою скопійованого у природи механізму видалення розчинених солей за рахунок проходження води через напівпроникну мембрану. В результаті очищення видаляються 99% солей, а також інші розчинені у воді хімічні сполуки.

Вода крізь мембрану змішується в контактній колоні з високомінералізованої водою (яка не проходила напівпроникну мембрану і зберегла свій природно-природний мінеральний склад) для отримання продукту необхідної якості і мінерального складу.

Наступним етапом є знезараження від мікроорганізмів і мікрофлори озонуванням і ультрафіолетовим промінням. Перед тим як потрапити на блок розливу вода проходить так само вугільні та механічні фільтра.

І тільки після всіх вище перерахованих технологічних процесів і обов'язкового контролю якості наша вода розливається у тару компанії «Аква Делівері» і доставляється до бажаної адреси.

Фірма "Аква Делівері" успішно працює на ринку доставки якісної та смачної питної води, а також продажу необхідного обладнання для розливу по Києву та Київській області.

АДРЕСА:   вул. Черкаська, 26, с. Петропавлівська Борщагівка, Києво-Святошинський р-н  

ТЕЛЕФОНИ.:   (044) 337-03-10 / (067) 337-03-10 / (095) 337-03-10 / (093) 337-03-10 viberwhatsapp

EMAIL: ridnedjerelo@gmail.com

ЗАМОВЛЕННЯ ВОДИ: 
Пон. - Нед. / 8:00 до 20:00

    Search