Адреса: вул. Черкаська, 26, с. Петропавлівська Борщагівка, Києво-Святошинський р-н

Shopping Cart My Cart 0 items 0,00 грн

 x 

Кошик порожній

Кулери для питної води

Як правило, рішення купити кулер для води оптимально для офісу або будь-яких приміщень з великою прохідністю. Назва «кулер» походить від англійського слова to cool - «охолоджувати». Цей побутовий прилад має кілька обов'язкових функцій: розлив води, нагрівання, охолодження. Використовується для розподілу і дозування, а також роздільної подачі як охолодженої, так і підігрітою питної води через один загальний або два окремих крана для гарячої та холодної води.
Кулер для питної води зручний, практичний і довговічний. Він оптимально нагріває воду до високих температур, але не кип'ятить її багаторазово. Це дозволяє використовувати максимально корисну питну воду як для гарячих, так і для охолоджених напоїв. Кулер для води - вдала інвестиція: він замінять відразу кілька побутових приладів. Устаткування переходить в режим очікування і витрачає мінімум електроенергії, поки воно активно не використовується.
Кулер для води в Києві та Київській області можна придбати в компанії «Рiдне джерело». В асортименті підлогові і настільні моделі. Вони різноманітні по дизайну, досить прості й економічні для щоденного застосування.

Фірма "Аква Делівері" успішно працює на ринку доставки якісної та смачної питної води, а також продажу необхідного обладнання для розливу по Києву та Київській області.

АДРЕСА:   вул. Черкаська, 26, с. Петропавлівська Борщагівка, Києво-Святошинський р-н  

ТЕЛЕФОНИ.:   (044) 337-03-10 / (067) 337-03-10 / (095) 337-03-10 / (093) 337-03-10 viberwhatsapp

EMAIL: ridnedjerelo@gmail.com

ЗАМОВЛЕННЯ ВОДИ: 
Пон. - Нед. / 8:00 до 20:00

    Search