Адреса: вул. Черкаська, 26, с. Петропавлівська Борщагівка, Києво-Святошинський р-н

Shopping Cart My Cart 0 items 0,00 грн

 x 

Кошик порожній

3 поради при виборі якісної питної води в Києві


Якісна питна вода - що це?
Спеціалісти кажуть, що якісна питна вода - це очищена природою чи підготовлена на виробництві: профільтрований чи доочищений методом зворотного осмосу продукт, який було розлито по пляшкам та доставлено споживачеві, за виконання всіх санітарних норм. Деякі постачальники очищеної води перед розливом мінералізують питну воду, додаючи до неї всі необхідні мікро- та макро-елементи у встановлених лікарями межах. Деякі просто розфасовують підготовлену рідину без додаткового збагачення.


Як вибрати питну воду під Вашу ціль?
Якщо Ви бажаєте купити питну воду в Києві для родини чи в офіс, обирайте популярну та надійну місцеву доставку води в 18,9-літрових бутлях. Зазвичай, клієнти бажають купити продукт з артезіанської свердловини. Така вода ввжається природною та смачною.

Є деякі вимоги до місця видобутку якісної артезіанської води. Така свердловина повинна бути розташована не менше, ніж за 50 км від міста у екологічно чистому районі. Якщо вона достатньо глибока - глибше 150 м, воду після видобування, зазвичай, не очищають, тому що вона проходить достатньо природних фільтрів. Таку воду якомога швидше розливають по пляшках, щоб зберегти первинну чистоту, мінеральний, макро - та мікроелементний склад.

 

Найкращий з можливих варіантів, якщо природну воду з унікальним складом мінералів та мікроелементів розливають на спеціальному обладнанні без жодних змін та додавань на місці її видобування. Така питна вода за умови виконання всіх технологічних та санітарних норм при видобуванні, розливі, транспортуванні та зберіганні, вважається продуктом преміум класу. Підходить Вам мінеральний склад продукту для щоденного вжитку чи ні треба визначитися з родинним лікарем.

 

 

Якщо ви замовляєте воду для щоденного вжитку на роботі чи вдома, Вам також підійде доочищена питна вода, добута з менш глибоких артезіанських свердловин за умови, що виробник дотримується усіх санітарних та технологічних норм в процесі виробництва. Така вода зустрічається на ринку Києва та Київської області найчастіше.

 

Якщо ви інтенсивно тренуєтеся, Вам скоріше підійде очищена питна вода без додавання мінералів та будь-яких сторонніх домішок, наприклад, срібла в якості консерванту. Такий продукт найшвидше засвоюється організмом під час фізичних навантажень та відновлює втрачену з потом рідину. Після тренування можна вживати мінералізовану питну воду за рекомендації тренера.

Якщо в Вашій родині є маленька дитина, обирайте пом’якшену питну воду найвищого ступеню очищення з позначкою «Дитяча».


Як перевірити якість питної води?

 

 

Зазвичай, клієнти обирають доставку води інтуїтивно, по рекомендації, або через рекламу та відомості від виробника. Якщо Вам сподобався смак води та Ви готові замовляти даний продукт на постійній основі, спеціалісти також рекомендують два додаткових, але об’єктивних способа переконатися в якості обраного продукту.

 

По-перше, можна звернутися до лабораторії зі зразками обраної води. В Києві воду перевіряють за не менше, ніж 80 показниками. Таким чином, Ви отримаєте достовірний результат аналізу якості напою.

 

По-друге, можна скористатися порадою від корпоративних замовників води. Спробуйте домовитися з Вашим постачальником про візит до компанії, безпосередньо на виробництво улюбленої питної води. Якісний виробник, що дбає про свою репутацію, буде сприяти такому відвідуванню. Якщо ні, Ви зможете зробити Ваші власні висновки.

Subcribe email

Ut enim ad minim venam, quis nostrud exercitation.

Фирма «Аква Деливери» успешно работает на рынке доставки качественной и вкусной питьевой воды, а также продажи необходимого оборудования для розлива по Киеву и Киевской области.

АДРЕСА:   вул. Черкаська, 26, с. Петропавлівська Борщагівка, Києво-Святошинський р-н  

ТЕЛЕФОНИ.:   (044) 337-03-10 / (067) 337-03-10 / (095) 337-03-10 / (093) 337-03-10 viberwhatsapp

EMAIL: ridnedjerelo@gmail.com

ЗАМОВЛЕННЯ ВОДИ: 
Пон. - Нед. / 8:00 до 20:00

    Search