Адреса: вул. Черкаська, 26, с. Петропавлівська Борщагівка, Києво-Святошинський р-н

Shopping Cart My Cart 0 items 0,00 грн

 x 

Кошик порожній

Вода для спортсменів: що необхідно знати

Бутильована вода в Києві високої якості краще за все може втамувати підвищену спрагу. В цій статті ви дізнаєтеся деякі основні факти про правильну воду для спортсменів.


Яку воду треба пити?
Краще за все спрагу втамовує звичайна негазована природна вода. Але всім ясно, що це не може бути просто вода з-під крану. Бутильована вода для занять спортом повинна бути найвищого ґатунку, тобто відрізнятися як за своїм походженням, ступенем очищення, так й за способом розфасування по пляшках та доставки.

 

Перш за все треба зазначити, що мінеральний склад води та оптимальний індивідуальний режим пиття для спортсмена визначає його тренер. Також треба наголосити, що безпосередньо перед та під час тренувань спортсмени, зазвичай, вживають негазовану чисту демінералізовану воду, бо вона найкраще засвоюється організмом. Будь-які мінеральні речовини можуть уповільнити процес засвоєння води клітинами тіла під час посиленого режиму втрати вологи через навантаження.

Мінералізовану питну воду, воду зі свіжим лимонним соком, мінерально-вітамінні коктейлі чи спеціальні ізотонічні суміші спортсмени, за рекомендацією свого тренера, можуть вживати після тренувань або у вільний від тренувань час.

При заняттях фітнесом лікарі рекомендують вживати негазовану чисту воду кімнатної температури. При цьому воду необхідно пити перед, під час та після тренування, щоб запобігти зневоженню та швидко відновити сили організму.

 

Про якість води
Дійсно природний продукт має притаманний лише воді з даної географічної місцевості фізіологічний склад мінералів, макро- та мікроелементів. Видобута з артезіанської свердловини не менше, ніж 150 м глибиною та розлита там же, на місці добування - це запорука того, що питна вода в пляшці збереже свої незмінні природні властивості. Також ознакою вищого класу якості є знаходження самої артезіанської свердловини не менше, а ніж за 50 км від сучасного міста. Пил, бруд, вихлопні гази та інші урбаністичні ознаки в жодному разі не повинні бути присутніми у високоякісній воді, яка відповідає стандарту якості преміум.

 

Компанія - виробник відповідає за якість води на всіх технологічних етапах та повинна дбати про чистоту на виробництві, гарантувати у кінцевому продукті, бутильованій воді, відсутність будь-яких домішок чі бактерій.

Також у питній воді не повинно бути жодних консервантів як, наприклад, срібло, яке часто додають до доочищеної питної води в бутлях задля консервування та транспортування в теплий сезон.

 

 

 

Лише питну воду з глибоких артезіанських свердловин не треба очищати чи доочищувати. В більшості випадків видобуту артезіанську воду необхідно ретельно підготувати до розлиття та споживання. Це вже перший клас якості питної води. Видобутий продукт очищають майже до рівня дистильованої за допомогою багатоступінчастої фільтрації або методу зворотного осмосу. Після цього деякі виробники питної води просто розливають очищену воду по пляшках, а деякі штучно збагачують підготовлену воду основними мікроелементами згідно встановлених фізіологічних норм.

Таким чином, якість води для занять спортом зможе гарантувати лише дійсно дбайливий виробник та служба доставки бутильованої питної води в Києві та Київській області. Можливо застосувати два способи перевірки постачальника води.

 

По-перше, замовити детальний аналіз проби питної води в лабораторії. По-друге, попросити виробника влаштувати екскурсію та місце виробництва. Так часто роблять великі корпоративні клієнти. Але це можливо й для пересічного споживача. Якщо виробник відмовляється показати місце та умови виробництва, висновки про якість такої води ви швидко складете самостійно.

Subcribe email

Ut enim ad minim venam, quis nostrud exercitation.

Фирма «Аква Деливери» успешно работает на рынке доставки качественной и вкусной питьевой воды, а также продажи необходимого оборудования для розлива по Киеву и Киевской области.

АДРЕСА:   вул. Черкаська, 26, с. Петропавлівська Борщагівка, Києво-Святошинський р-н  

ТЕЛЕФОНИ.:   (044) 337-03-10 / (067) 337-03-10 / (095) 337-03-10 / (093) 337-03-10 viberwhatsapp

EMAIL: ridnedjerelo@gmail.com

ЗАМОВЛЕННЯ ВОДИ: 
Пон. - Нед. / 8:00 до 20:00

    Search