Адреса: вул. Черкаська, 26, с. Петропавлівська Борщагівка, Києво-Святошинський р-н

Shopping Cart My Cart 0 items 0,00 грн

 x 

Кошик порожній

5 фактів про питну воду преміум-класу


Факт № 1 Природна вода за походженням
“Чиста вода від природи”, “зі збалансованим мінеральним складом” - це звучить як мрія або як чергова реклама бренду бутильованої води. «Вода видобута з артезіанської свердловини у екологічно чистому районі України та розлита по бутлях на місці видобутку.» Таке походження повинна мати питна вода преміум-класу. Але як перевірити, що подібна маркетингова заява відповідає дійсності?

Якщо артезіанська вода була видобута зі свердловини, яка знаходиться не менше, ніж у 50 км від міста, її необхідно розфасувати безпосередньо на місці видобутку. Виробник в такому випадку повинен вказати на етикетці зареєстрований номер артезіанської свердловини, її адресу та адресу потужностей виробництва.

 

Вода глибокого очищення або вода з артезіанської свердловини, яка однак розлита далеко від місця свого видобутку, вважається спеціалістами питною водою першого класу. Більшість торговельних марок питної води, що працюють зараз на ринку України, належать за цим базовим фактором до першого класу. Незважаючи на барвистий маркетинг!

Хоча питна вода першої категорії повністю задовольняє потреби організму людини, пересічний громадянин все частіше вибирає саме артезіанську воду, розфасовану за всіма правилами.


Факт 2 Оптимальний склад води
Спеціалісти зазначають, що оптимальною за своїм складом є вода, в якій місткість мінералів, макро- та мікроелементів відповідає кліматичним та географічним властивостям регіону проживання. Це означає, що, наприклад, мешканцям Києва корисно вживати чисту питну воду з передмістя або Київської області, а не воду з Карпатського регіону.


Факт 3 Умови водопідготовки
Вода преміум класу виробляється за допомогою спеціальної технології. На артезіанську свердловину встановлюють спеціальне автоматичне обладнання, яке забезпечує видобуток та розлиття води в тару за мінімальної участі людини в процесі виробництва.

Вода першого класу проходить іншу технологічну процедуру. Якщо її видобувають з артезіанської свердловини, але фасують на віддаленому виробництві, воду необхідно доставити у цистернах на завод. Це дещо погіршує первинний склад води. Така вода вже не може відповідати суворим стандартам вищого ґатунку.

Іншим джерелом отримання питної води є центральний міський водогін. Звичайну воду з-під крану за допомогою методу зворотного осмосу доводять майже до стану дистильованої води, а потім насичують її необхідними речовинами згідно фізіологічної норми. Також виробник може очистити воду з водопроводу за допомогою глибинного очищення потужними фільтрами.

 

 

Факт 4 Відсутність консервантів та подовженого терміну зберігання
До води преміум класу не додають консервантів, як срібло, наприклад, просто за технологією її виробництва. Постійне вживання питної води з подібними консервантами здатно нашкодити здоров’ю, бо вони мають здатність накопичуватися в організмі. Строк придатності якісної питної бутильованої води - до трьох місяців.


Факт 5 Більш дорогий товар на ринку
Зазвичай, питна вода преміум класу повинна коштувати дорожче, ніж продукт першого класу. Це зумовлене її унікальними властивостями та способом виробництва. Але в умовах нездорової конкуренції на ринку доставки води в Києві часто гарно розрекламована та через це популярна у замовників підготовлена вода першого класу коштує так само, як й продукція вищого ґатунку.

Таким чином, можно зробити висновок, що дійсно якісна вода є єдиною в своєму роді. Про це виробник такого продукту буде відкрито заявляти. В рекламі такої води буде стояти наголос на номер артезіанської свердловини, її адресу та адресу потужностей виробництва, що будуть співпадати. Реклама питної води, яка насичена епітетами «природна», “джерельна” або “льодовикова” без належного доказу, як правило, свідчить про продукт першого класу, який продають дорожче, ніж повинні за логікою та правилами ціноутворення.

Subcribe email

Ut enim ad minim venam, quis nostrud exercitation.

Фирма «Аква Деливери» успешно работает на рынке доставки качественной и вкусной питьевой воды, а также продажи необходимого оборудования для розлива по Киеву и Киевской области.

АДРЕСА:   вул. Черкаська, 26, с. Петропавлівська Борщагівка, Києво-Святошинський р-н  

ТЕЛЕФОНИ.:   (044) 337-03-10 / (067) 337-03-10 / (095) 337-03-10 / (093) 337-03-10 viberwhatsapp

EMAIL: ridnedjerelo@gmail.com

ЗАМОВЛЕННЯ ВОДИ: 
Пон. - Нед. / 8:00 до 20:00

    Search