Адреса: вул. Черкаська, 26, с. Петропавлівська Борщагівка, Києво-Святошинський р-н

Shopping Cart My Cart 0 items 0,00 грн

 x 

Кошик порожній

Домашній фільтр для води проти доставки: що ефективніше?


Фільтрування води в домашніх умовах
Під фільтруванням ми маємо на увазі доочищення води з-під крану у домашніх умовах за допомогою спеціального водоочисного обладнання, що може кріпитися безпосередньо перед краном або знаходиться окремо від системи водопостачання. Це багатошарова система фільтрів, які позбавляють водопровідну воду від домішок та нашарувань, які вона набуває передусім, коли проходить по старих та брудних водогінних трубах та комунікаціях.

 

До переваг такого способу отримання питної води відносять:
- Незалежне користування: немає необхідності замовляти питну воду кожного разу, як вона потрібна. Вода є завжди та в необхідній кількості.
- Вода стає дійсно якісно очищеною після проходження багаточисельних фільтрів та системи зворотного осмосу за умови чистих фільтрів, які часто замінюють на нові.

 

До недоліків домашнього фільтрування води можна віднести наступне:
- Якісне фільтрувальне обладнання дорого коштує та його необхідно правильно встановити для отримання якісного результату - питної води.
- Потрібно постійно міняти фільтри, щоб вода залишалася якісною. Заміна фільтрів вимагає додаткових коштів та постійного спостереження за якістю фільтрування.

Важко відстежити, які домішки та забруднення знаходяться безпосередньо в Вашій системі фільтрування. В системі створюється власне бактеріальне середовище.

Після фільтрування доступна лише очищена водопровідна вода для пиття, яка може не містити у своєму складі життєво необхідних людині мінералів для щоденного вжитку. Виникає потреба додатково купувати бутильовану артезіанську воду з мінералами або іншими додаваннями.

Таким чином, фільтрування води в домашніх умовах - це достатньо коштовний засіб, який потребує від користувача особливої уваги та додаткових знань, щоб підтримувати необхідну високу якість води до рівня питної та, бажано смачної.


Доставка якісної питної води

 

 

Сервіс доставки питної води стає з кожним днем все популярнішим у мегаполісах та маленьких містечках. Користувачам подобається цей простий та ефективний спосіб - зробив замовлення по телефону або онлайн на сайті та гарантовано отримує необхідну кількість 18,9 л бутлів з підготовленою природною водою з доставкою додому, в офіс чи в будь-яке місце за потребою.

 

До переваг доставки води звичайно відносять:

 

Зручність та легкість замовлення.

 

Можливість отримати замовлення в зручний для клієнта час, інколи день в день із замовленням. Зверніть увагу на місцевих постачальників якісної питної води, які готові виконувати замовлення з доставки в Києві та Київській області у вихідні та святкові дні.

 

За якість води відповідає виробник продукту. Клієнтові не потрібно додатково приділяти увагу жодним технологічним процесам водоочищення.

 

Через велику конкуренцію на ринку доставки питної води в столиці та передмісті можна завжди обрати якісний продукт з гарним сервісом за прийнятну та приємну ціну.

 

До недоліків методу можна віднести необхідність поінформовано вибрати якісну питну воду та її постачальника самотужки, часто спираючись лише на власний смак, рекомендацію від іншого споживача чи інформацію про воду тільки від виробника продукту.

 

Клієнт вірить, що обраний постачальник дотримується усіх технологічних та санітарних норм в процесі підготовки води, іі фасування та транспортування до споживача, відповідаючи за якість питної води репутацією свого бренду. Додатково можна зробити аналіз якості питної води, щоб мати об'єктивну картину та зробити поінформований вибір.

Subcribe email

Ut enim ad minim venam, quis nostrud exercitation.

Фирма «Аква Деливери» успешно работает на рынке доставки качественной и вкусной питьевой воды, а также продажи необходимого оборудования для розлива по Киеву и Киевской области.

АДРЕСА:   вул. Черкаська, 26, с. Петропавлівська Борщагівка, Києво-Святошинський р-н  

ТЕЛЕФОНИ.:   (044) 337-03-10 / (067) 337-03-10 / (095) 337-03-10 / (093) 337-03-10 viberwhatsapp

EMAIL: ridnedjerelo@gmail.com

ЗАМОВЛЕННЯ ВОДИ: 
Пон. - Нед. / 8:00 до 20:00

    Search