Адреса: вул. Черкаська, 26, с. Петропавлівська Борщагівка, Києво-Святошинський р-н

Shopping Cart My Cart 0 items 0,00 грн

 x 

Кошик порожній

Реальні вигоди замовлення питної води в Києві


Звідки тече водичка?
Перш за все, треба мати на увазі, звідки виробник питної води бере її. Це може бути, як правило, річкова вода, доочищена вода з центрального водогону або видобута з-під землі. Річкову або озерну воду завжди необхідно якісно очищати та доочищувати. Так роблять, зазвичай, на централізованих міських водоочисних спорудах.

 

Підземну воду видобувають з артезіанських свердловин чи глибинних підземних джерел - бюветів. Якщо така свердловина є достатньо глибокою, не менше ніж 150 м глибиною, та вона знаходиться якомога подалі від міста, хоча б за 50 км у екологічно чистому районі та, головне, видобуток, розфасування та транспортування до кінцевого споживача відбувається безпосередньо на місці розташування артезіанської свердловини з урахуванням усіх санітарно-гігієнічних та технічних вимог, така питна вода вважається найякіснішою.

 

Якщо артезіанська свердловина недостатньо глибока, або видобуту воду розливають далеко від місця видобування, чи за умови невідповідності хоча б одному показнику по якості, видобуту підземну воду треба доочищувати на виробництві, пропускаючи через багатошарові фільтри або систему зворотного осмосу. Потім деякі виробники питної води пом’якшують свій продукт та додатково мінералізують питну воду до фізіологічних показників. Деякі місцеві постачальники просто розливають доочищену воду по пляшках.


Як оцінити якість води?


Таким чином, обираючи найкращий продукт для себе та своєї родини, необхідно звертати увагу не лише на його смак або на привабливі маркетингові визначення, такі як «джерельна» або «природна вода», але й на технології очищення та водопідготовки, про які інформує чи замовчує виробник Вашої улюбленої питної водички. Якщо інформація про походження та очищення води відсутня на етикетці або на офіційному сайті виробника, така вода не може вважатися якісною.

 

За необхідності можна завжди замовити лабораторне дослідження обраного Вами продукту, щоб остаточно переконатися в його якості.

Також можна звернутися безпосередньо до виробника питної води для того, щоб відвідати місце видобування, очищення та фасування продуктів від Вашого улюбленого бренду. Так, зазвичай, роблять корпоративні замовники.

 

Дивлячись на схвальну та привітну або негативну реакцію виробника на таке прохання від клієнта, також не важко зробити відповідні висновки щодо подальшого вживання продукту та користування послугою доставка питної води від цього постачальника.

 

Переваги якісного сервісу доставки питної води

 


До корисних переваг власне доставки води як сервісу можна віднести наступне:

 

 - Можливість швидкісної доставки до дверей офісу чи будинку у вихідні чи святкові дні.
- Зручне замовлення по телефону або цілодобово на сайті доставки.
- Привітний і кваліфікований оператор та кур’єр доставки.
- Наявність супутніх товарів, що полегшують користування: кулери, диспенсери, помпи для води, підставки під бутлі та різноманітні аксесуари.

 

Чи Ваша теперішня доставка питної води відповідає усім вище перерахованим умовам та вимогам споживача?! Якщо ні, варто поміркувати над зміною Вашого постачальника смачної та якісної питної води в Києві та Київській області.

Subcribe email

Ut enim ad minim venam, quis nostrud exercitation.

Фирма «Аква Деливери» успешно работает на рынке доставки качественной и вкусной питьевой воды, а также продажи необходимого оборудования для розлива по Киеву и Киевской области.

АДРЕСА:   вул. Черкаська, 26, с. Петропавлівська Борщагівка, Києво-Святошинський р-н  

ТЕЛЕФОНИ.:   (044) 337-03-10 / (067) 337-03-10 / (095) 337-03-10 / (093) 337-03-10 viberwhatsapp

EMAIL: ridnedjerelo@gmail.com

ЗАМОВЛЕННЯ ВОДИ: 
Пон. - Нед. / 8:00 до 20:00

    Search